Movies
Ratings
383
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Steel RainRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 4.0
The KingRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.5
GattacaRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 5.0
Ich bin dann mal wegRated ★ 2.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 2.5
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0