Titles you rated
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0- Banana Actually Season 1Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 4.5
The Outstanding WomanRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
- 세계견문록 아틀라스 - 아시아 맛기행Rated ★ 4.0
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 4.5
White ChristmasRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Orange DaysRated ★ 4.5
Can We Get Married?Rated ★ 4.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 5.0
Cunning Single LadyRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 3.5- Lee Sang That Lee SangRated ★ 3.5
Harvest VillaRated ★ 4.5
My Love Eun DongRated ★ 3.5
Righteous LoveRated ★ 4.0