Movies
Ratings
866
HappyendRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Isle of DogsRated ★ 2.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
QueerRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
The FallRated ★ 4.5
Asteroid CityRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.5
A Complete UnknownRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 2.0
WickedRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0