Movies
Ratings
81
WatchmenRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 2.0
Closer to HeavenRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.0
MotherRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
FriendRated ★ 3.0
CloserRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Eye For An EyeRated ★ 4.0