Titles you rated
OppenheimerRated ★ 4.0
Ennio: The MaestroRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
A BirthRated ★ 2.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
RosalineRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Emergency DeclarationRated ★ 2.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
Jurassic World: DominionRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 3.5