Titles you rated
Another Miss OhRated ★ 5.0
Ai Nante Irane Yo, NatsuRated ★ 5.0- MR. BRAINRated ★ 4.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 3.5- ChangeRated ★ 5.0
GalileoRated ★ 4.0- My Boss, My HeroRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
SignRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0