Movies
Ratings
575
Extreme JobRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
LifeRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
BurntRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.5
InfernoRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Take PointRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0