Titles you rated
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Marry My Husband: JapanRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 0.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 1.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Apple Cider VinegarRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 2.5
Study GroupRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0
Dexter: Original SinRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
SweetpeaRated ★ 3.5- Pin to KonaRated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 3.0