Titles you rated
Finding DoryRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
NomadlandRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Penguins of MadagascarRated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 1.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 1.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 1.5
Pom PokoRated ★ 2.5
AnnihilationRated ★ 2.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 2.0
The Nut JobRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 2.5
Spy KidsRated ★ 2.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 2.0
The Greatest ShowmanRated ★ 2.0
MegamindRated ★ 3.0
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0