Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Prison Break Season 4Rated ★ 3.5
Prison Break Season 3Rated ★ 3.5
Prison Break Season 2Rated ★ 2.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
LostRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.0- Tyrant Season 1Rated ★ 3.0
HannibalRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 0.5