Movies
Ratings
139
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
FlightplanRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Full Metal JacketRated ★ 5.0
An Officer and a GentlemanRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
LooperRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0
Behind Enemy LinesRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 2.5
IdentityRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Coach CarterRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 3.0