Titles you rated
MadagascarRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Battle of the WarriorsRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 3.0
FriendRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 4.0
Eye For An EyeRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0- BlackRated ★ 5.0
Eagle EyeRated ★ 2.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 4.0