Titles you rated
Zombieland: Double TapRated ★ 3.0
The Adam ProjectRated ★ 2.5
F9: The Fast SagaRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5
ArgylleRated ★ 2.5
The King's ManRated ★ 2.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
HuntRated ★ 4.0
The New MutantsRated ★ 1.5
Dark PhoenixRated ★ 1.5
Road HouseRated ★ 2.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
Wonder WomanRated ★ 3.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 2.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.5
PoisonRated ★ 3.0