Series
Ratings
74- おせんRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.0
Sense8Rated ★ 2.5
House of CardsRated ★ 2.0
House of CardsRated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 3.0
MisaengmulRated ★ 2.0
House of CardsRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0