Titles you rated
- 다큐프라임 - 위대한 바빌론Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 3.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
DexterRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0- LA ArirangRated ★ 3.5
- Super RookieRated ★ 1.5
StyleRated ★ 2.5
KAIST Season 1Rated ★ 4.0
TomatoRated ★ 4.5