Titles you rated
FamilyhoodRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
MulanRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
The Perfect World of KaiRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The KingRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 0.5
Miss GrannyRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 0.5
The Little MermaidRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0