Movies
Ratings
330
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 3.0- Tears In The ArcticRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.0
Dumb and DumberRated ★ 3.0
Police Story 3: SupercopRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.0
The Life of David GaleRated ★ 4.0- AnonymousRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
Empire of the SunRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0