Titles you rated
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
Sector 7Rated ★ 1.5
CloserRated ★ 4.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
CrankRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.5
Sin CityRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 2.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.5
National TreasureRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 5.0
Ninja AssassinRated ★ 1.5