Movies
Ratings
1389
A House of DynamiteRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
RashomonRated ★ 5.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
Random HarvestRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
A Complete UnknownRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.5- PilotRated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 1.5
The Platform 2Rated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 1.5