Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Hyper KnifeRated ★ 3.0
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 2.5
A Shop for KillersRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
The SympathizerRated ★ 4.0