Titles you rated
The WailingRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
SpectreRated ★ 1.5
The MartianRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.0
The ImmigrantRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
Woman in GoldRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
The Disappearance of Eleanor Rigby: HerRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Force MajeureRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5