Titles you rated
ColombianaRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Born on the Fourth of JulyRated ★ 3.0
The Poseidon AdventureRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 3.0
PapillonRated ★ 5.0
The StingRated ★ 4.0
RudyRated ★ 3.0
JFKRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
Bill & Ted's Excellent AdventureRated ★ 1.0
RockyRated ★ 4.0
SopyonjeRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.0