Movies
Ratings
865
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
Ender's GameRated ★ 2.5
The Lone RangerRated ★ 2.5
Upside DownRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 3.5
White House DownRated ★ 2.5
All About My WifeRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 2.5
Pitch BlackRated ★ 2.5
Kiss of the DragonRated ★ 2.5
I Am LegendRated ★ 4.0
Black MaskRated ★ 3.0
OutbreakRated ★ 3.0
Winners & SinnersRated ★ 4.0
Executive DecisionRated ★ 3.0