Movies
Ratings
89
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
LeonRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 3.5