Titles you rated
The Big ShortRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 2.5
The ClassicRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
UpRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.5
Crazy WaitingRated ★ 2.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.0