Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
6/45Rated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Promising Young WomanRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 2.5
The OutpostRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.5
Citizen of a KindRated ★ 3.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
Live StreamRated ★ 2.0
Next SoheeRated ★ 4.0- Extreme FestivalRated ★ 2.5
MissingRated ★ 2.5
After YangRated ★ 5.0