Series
Ratings
357
3 Body ProblemRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 1.5
Narco-SaintsRated ★ 2.0
MovingRated ★ 4.0
CelebrityRated ★ 1.5
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
AtypicalRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Battle for HappinessRated ★ 2.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 5.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 0.5
Political FeverRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 5.0
HappinessRated ★ 4.0