Series
Ratings
132
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Miss KoreaRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
North & SouthRated ★ 3.5
Yowamushi PedalRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0- Under The RainbowRated ★ 2.5
- The PeakRated ★ 3.0
- Marrying A MillionaireRated ★ 2.5
90 Days, Time to LoveRated ★ 2.5
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 4.0
Princess Ja MyungRated ★ 2.5
Spring WaltzRated ★ 2.5