Titles you rated
TraffickersRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The Expendables 2Rated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
ActressesRated ★ 2.0
The ProtectorRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The ExpendablesRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 5.0