Titles you rated
LoganRated ★ 5.0
The Place Promised in Our Early DaysRated ★ 0.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
The Taste of MoneyRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.5
I Am The KingRated ★ 3.0
Private EyeRated ★ 3.0- Sherlock HolmesRated ★ 3.5