Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Hyper KnifeRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
BloodhoundsRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- The Two WomenRated ★ 3.5
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 1.5
MovingRated ★ 4.5
Duty After SchoolRated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 4.0
Currently OfflineRated ★ 2.0
The Office Blind DateRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 3.0