Series
Ratings
464
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Nobody Wants This Season 2Rated ★ 3.5
The PittRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Beyond the BarRated ★ 3.0
The RookieRated ★ 4.0
The RookieRated ★ 3.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
You Season 5Rated ★ 3.0
EncounterRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0