Titles you rated
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5
The PlatformRated ★ 4.0
UnaRated ★ 3.5
BombshellRated ★ 4.0
The Invisible ManRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
HustlersRated ★ 3.5
The Child in TimeRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
TrainspottingRated ★ 4.0
ItaewonRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.5
City of Life and DeathRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0