Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 4.5
Another ChildRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
HushRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Night and DayRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
A Dream of IronRated ★ 3.0
A Late QuartetRated ★ 2.5
Attila MarcelRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 2.5