Titles you rated
OppenheimerRated ★ 4.0
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 4.0
The Girl on a BulldozerRated ★ 3.5- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 3.0
In Our PrimeRated ★ 3.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 4.0
HannaRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 3.0
The Equalizer 2Rated ★ 4.0
WindstruckRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.0
Inseparable BrosRated ★ 3.0
Wonder Woman 1984Rated ★ 3.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.5
#AliveRated ★ 3.5
The Suicide SquadRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 3.5
UnbreakableRated ★ 4.0