Movies
Ratings
548
Yakuza and The FamilyRated ★ 3.5
Bogota: City of the LostRated ★ 0.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 0.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 1.5
Society of the SnowRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The Deepest BreathRated ★ 3.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
GreyhoundRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 0.5
MissingRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Where the Crawdads SingRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Three Thousand Years of LongingRated ★ 1.5