Movies
Ratings
345
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Emergency DeclarationRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
A Simple FavorRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.0