Series
Ratings
103
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
The King's AffectionRated ★ 3.0
My NameRated ★ 3.5
Inspector KooRated ★ 4.0
HappinessRated ★ 4.0
The Red SleeveRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
Move to HeavenRated ★ 3.5
Racket BoysRated ★ 4.5
Beyond EvilRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
100 Days My PrinceRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5