Movies
Ratings
268
TranscendenceRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 3.0
The WitnessRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 4.0
The BoyRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0