Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Sing 2Rated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 1.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Citizen of a KindRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.0