Series
Ratings
128- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Family PlanRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 2.5- Good PartnerRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 4.0
Doona!Rated ★ 2.5
MovingRated ★ 4.0
Poker FaceRated ★ 5.0
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 4.0
See You in My 19th LifeRated ★ 1.5
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
CelebrityRated ★ 2.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0