Movies
Ratings
450
Frozen IIRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 0.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0