Movies
Ratings
50
About TimeRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.5
Public EnemyRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 3.0
21Rated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 4.0
Come Rain, Come ShineRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5