Titles you rated
Becoming JaneRated ★ 4.0
Blue SwallowRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.0
FriendRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
The DescentRated ★ 2.0
Rules of DatingRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.0