Titles you rated
Memories of MurderRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
The SpiesRated ★ 3.0
VenomRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 4.0