Movies
Ratings
852 Good NewsRated ★ 3.0 Good NewsRated ★ 3.0
 One Battle After AnotherRated ★ 4.0 One Battle After AnotherRated ★ 4.0
 No Other ChoiceRated ★ 4.0 No Other ChoiceRated ★ 4.0
 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
 The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0 The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
 SupermanRated ★ 3.5 SupermanRated ★ 3.5
 F1: The MovieRated ★ 4.0 F1: The MovieRated ★ 4.0
 How to Train Your DragonRated ★ 3.5 How to Train Your DragonRated ★ 3.5
 Thunderbolts*Rated ★ 3.0 Thunderbolts*Rated ★ 3.0
 Yadang: The SnitchRated ★ 2.5 Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
 The MatchRated ★ 3.5 The MatchRated ★ 3.5
 Mickey 17Rated ★ 3.0 Mickey 17Rated ★ 3.0
 Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5 Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
 Hitman 2Rated ★ 1.5 Hitman 2Rated ★ 1.5
 HarbinRated ★ 3.0 HarbinRated ★ 3.0
 Venom: The Last DanceRated ★ 2.0 Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
 UprisingRated ★ 3.5 UprisingRated ★ 3.5
 Officer Black BeltRated ★ 2.5 Officer Black BeltRated ★ 2.5
 EscapeRated ★ 2.0 EscapeRated ★ 2.0