Titles you rated
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 2.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
LostRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5