Titles you rated
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
TroyRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
DittoRated ★ 4.0