Movies
Ratings
1327
F1: The MovieRated ★ 4.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.0
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
Red Shoes And The Seven DwarfsRated ★ 3.5
AnnihilationRated ★ 4.5
Enola HolmesRated ★ 3.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 2.0
The VillainessRated ★ 2.5
RunRated ★ 3.0
Beauty WaterRated ★ 2.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.5
The Cursed: Dead Man’s PreyRated ★ 0.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
Midsommar Director's CutRated ★ 4.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
GlassRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.5- 다찌마와 LeeRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 4.5