Series
Ratings
219
Dear XRated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 0.5
Study GroupRated ★ 3.0
MessiahRated ★ 5.0
One Ordinary DayRated ★ 2.0
The WhirlwindRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 2.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 2.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 2.0
MineRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Anna Director's CutRated ★ 4.0
HyenaRated ★ 1.5
VigilanteRated ★ 1.5